WW1FT15R4
MFR.Part #
WW1FT15R4
JLCPCB Part #
C2593250
Description
-55℃~+350℃ 15.4Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS