WW1JT36R0
MFR.Part #
WW1JT36R0
JLCPCB Part #
C2592938
Description
-55℃~+350℃ 1W 36Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS