WW1JTR220
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1JTR220
JLCPCB Part #
C2593416
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 1W 220mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS