WW1FT16R5
MFR.Part #
WW1FT16R5
JLCPCB Part #
C2593032
Description
-55℃~+350℃ 16.5Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS