WW1JTR200
MFR.Part #
WW1JTR200
JLCPCB Part #
C3490762
Description
-55℃~+350℃ 1W 200mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS