WW1JTR160
MFR.Part #
WW1JTR160
JLCPCB Part #
C3404798
Description
-55℃~+350℃ 160mΩ 1W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS