WW1FB181R
MFR.Part #
WW1FB181R
JLCPCB Part #
C6328464
Description
-55℃~+350℃ 181Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS