WW1JT1R60
MFR.Part #
WW1JT1R60
JLCPCB Part #
C2593101
Description
-55℃~+350℃ 1.6Ω 1W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS