WW1JTR150
MFR.Part #
WW1JTR150
JLCPCB Part #
C2593311
Description
-55℃~+350℃ 150mΩ 1W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS