CF12JB75R0
MFR.Part #
CF12JB75R0
JLCPCB Part #
C6148744
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 75Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS