WW1FTR150
MFR.Part #
WW1FTR150
JLCPCB Part #
C2593803
Description
-55℃~+350℃ 150mΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS