WW1FT36R5
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1FT36R5
JLCPCB Part #
C3506013
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 1W 36.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS