WW1JT7R50
MFR.Part #
WW1JT7R50
JLCPCB Part #
C2593127
Description
-55℃~+350℃ 1W 7.5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS