WW1FT1R82
MFR.Part #
WW1FT1R82
JLCPCB Part #
C2593008
Description
-55℃~+350℃ 1.82Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS