WW1FT7R50
MFR.Part #
WW1FT7R50
JLCPCB Part #
C2593194
Description
-55℃~+350℃ 1W 7.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS