WW12JT7R50
MFR.Part #
WW12JT7R50
JLCPCB Part #
C3495627
Description
-55℃~+350℃ 400mW 7.5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS