WW1JT1K60
MFR.Part #
WW1JT1K60
JLCPCB Part #
C2593084
Description
-55℃~+350℃ 1.6kΩ 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS