WW1JT1K50
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1JT1K50
JLCPCB Part #
C2593055
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 1.5kΩ 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS