WW1FB164R
MFR.Part #
WW1FB164R
JLCPCB Part #
C7117790
Description
-55℃~+350℃ 164Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS