WW1FT8R45
MFR.Part #
WW1FT8R45
JLCPCB Part #
C3398071
Description
-55℃~+350℃ 1W 8.45Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS