WW1FTR130
MFR.Part #
WW1FTR130
JLCPCB Part #
C2593708
Description
-55℃~+350℃ 130mΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS