WW12FT8R45
MFR.Part #
WW12FT8R45
JLCPCB Part #
C2593771
Description
-55℃~+350℃ 400mW 8.45Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS