WW1FT8R25
MFR.Part #
WW1FT8R25
JLCPCB Part #
C2593179
Description
-55℃~+350℃ 1W 8.25Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS