WW1FT86R6
MFR.Part #
WW1FT86R6
JLCPCB Part #
C2593139
Description
-55℃~+350℃ 1W 86.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS