WW1FT8R66
MFR.Part #
WW1FT8R66
JLCPCB Part #
C3431999
Description
-55℃~+350℃ 1W 8.66Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS