WW1FT422R
MFR.Part #
WW1FT422R
JLCPCB Part #
C2593310
Description
-55℃~+350℃ 1W 422Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS