WW1FT402R
MFR.Part #
WW1FT402R
JLCPCB Part #
C2593271
Description
-55℃~+350℃ 1W 402Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS