WW1FT1K13
MFR.Part #
WW1FT1K13
JLCPCB Part #
C3378146
Description
-55℃~+350℃ 1.13kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS