WW1FT6R81
MFR.Part #
WW1FT6R81
JLCPCB Part #
C2593547
Description
-55℃~+350℃ 1W 6.81Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS