WW12FT2R43
MFR.Part #
WW12FT2R43
JLCPCB Part #
C2593418
Description
-55℃~+350℃ 2.43Ω 400mW Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS