CF14JA160R
MFR.Part #
CF14JA160R
JLCPCB Part #
C2642867
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 160Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS