WW1FT2K10
MFR.Part #
WW1FT2K10
JLCPCB Part #
C2593871
Description
-55℃~+350℃ 1W 2.1kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS