WW1FT1R69
MFR.Part #
WW1FT1R69
JLCPCB Part #
C2593005
Description
-55℃~+350℃ 1.69Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS