WW1FT27R4
MFR.Part #
WW1FT27R4
JLCPCB Part #
C2593225
Description
-55℃~+350℃ 1W 27.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS