WW1FT37R4
MFR.Part #
WW1FT37R4
JLCPCB Part #
C3469868
Description
-55℃~+350℃ 1W 37.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS