WW1FT243R
MFR.Part #
WW1FT243R
JLCPCB Part #
C2593172
Description
-55℃~+350℃ 1W 243Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS