CF12JA470R
MFR.Part #
CF12JA470R
JLCPCB Part #
C2642483
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 470Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS