WW1FT76R8
MFR.Part #
WW1FT76R8
JLCPCB Part #
C2593181
Description
-55℃~+350℃ 1W 76.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS