WW1FT549R
MFR.Part #
WW1FT549R
JLCPCB Part #
C2593536
Description
-55℃~+350℃ 1W 549Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS