FRN12JT2R70
MFR.Part #
FRN12JT2R70
JLCPCB Part #
C6620061
Description
-40℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Metal Film Resistors ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS