WW1FT1K69
MFR.Part #
WW1FT1K69
JLCPCB Part #
C2593555
Description
-55℃~+350℃ 1.69kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS