WW1FT1K54
MFR.Part #
WW1FT1K54
JLCPCB Part #
C3436199
Description
-55℃~+350℃ 1.54kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS