WW1JT130R
MFR.Part #
WW1JT130R
JLCPCB Part #
C2593121
Description
-55℃~+350℃ 130Ω 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS