WW1FT1K40
MFR.Part #
WW1FT1K40
JLCPCB Part #
C2593557
Description
-55℃~+350℃ 1.4kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS