WW1FT1K47
MFR.Part #
WW1FT1K47
JLCPCB Part #
C2593560
Description
-55℃~+350℃ 1.47kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS