WW12FT1K43
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW12FT1K43
JLCPCB Part #
C3512424
Package
Plugin,D2.8xL7.9mm
Description
-55℃~+350℃ 1.43kΩ 400mW Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS