WW1FT1K27
MFR.Part #
WW1FT1K27
JLCPCB Part #
C2593569
Description
-55℃~+350℃ 1.27kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS