WW1FT1K07
MFR.Part #
WW1FT1K07
JLCPCB Part #
C2593571
Description
-55℃~+350℃ 1.07kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS