WW1FT1R07
MFR.Part #
WW1FT1R07
JLCPCB Part #
C3468336
Description
-55℃~+350℃ 1.07Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS