WW1FT1K78
MFR.Part #
WW1FT1K78
JLCPCB Part #
C2593553
Description
-55℃~+350℃ 1.78kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS